MILOS prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Legionowa i jego okolic. Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.
Mając na względzie komfort i satysfakcję naszych klientów zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu nieruchomości, jak również wszelkimi formalnościami, niezbędnymi w trakcie realizacji transakcji. Troszczymy się o klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytu, uzgadniamy warunki zawarcia umowy i kompletujemy dokumenty.
Milos to zespół doświadczonych pośredników działających na rynku nieruchomości ponad
15 lat. Nieustannie rozwijających się i podnoszących swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy, pozwalające na nieustanne udoskonalanie oferty i bieżące zapoznawanie się z potrzebami na rynku nieruchomości.
Milos oferuje także współpracę z doświadczonymi doradcami kredytowymi, oferując konsultacje w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.

Działamy zgodnie z kodeksem etyki zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji.

Naszą wizją, jest rynek nieruchomości działający w oparciu o wzajemny szacunek i zaufanie. Udowadniamy, że w dzisiejszym świecie możliwe jest działanie na rynku nieruchomości według nadrzędnych wartości takich jak uczciwość, transparentność i honor. Dlatego misją całej firmy jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu sukcesu oraz zapewnienie najwyższej jakości usług.

Nieruchomości to nasza pasja. Nasze doświadczenie w nieruchomościach sięga 2002 roku. Postanowiliśmy zbudować firmę nastawioną na profesjonalizm i uczciwość wobec klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pośrednictwo w sprzedaży

Jeśli chciałbyś sprzedać nieruchomość wówczas pomożemy ją przygotować do sprzedaży, przygotujemy profesjonalną ofertę oraz znajdziemy na nią kupca.

Profesjonalna prezentacja

Twoją nieruchomość zaprezentujemy w internecie w taki sposób abyś znalazł jak najszybciej kupca lub najemcę.

Działanie w Twoim imieniu

Zorganizujemy spotkania, poprowadzimy prezentacje i przekażemy potencjalnym nabywcom informacje. Dla Ciebie i za Ciebie. Wiemy wszystko o naszych nieruchomościach i zawsze jesteśmy przygotowani.